ALLAH Rahmet Eylesin (Emine Yazıcı vefat Etmiştir) 13 Eylül 2007 - Gülen Köyü Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Emine Yazıcı vefat Etmiştir) 13 Eylül 2007  (Okunma sayısı 4771 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Aktif Visirli
  • *
KÖYÜMÜZÜN İLERİ GELENLERİNDEN MERHUM PROF. DR. KURMAY ALBAY YUSUF YAZICI' NIN EŞİ EMİNE YAZICI 13 09 2007 TARİHİNDE ANKARA BAKANLIKLARDA BULUNAN EVİNDE AKŞAM 18:45  SULARINDA EBEDİYETE İNTİKAL ETMİŞTİR. BU VESİLE İLE MERHUMENİN AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI SEVENLERİNE ve YAKINLARINA HAK TEAL DAN SABRI CEMİL NİYAZ EYLER GERİDE KALANLARA ALLAH TAN ÖMÜR DİLERİZ.
CENAZE NAMAZI  15 09 2007 ÖĞLEN NAMAZINI MÜTEAKİP ANKARA KOCATEPE CAMİSİNDEN KALKACAKTIR.
TÜN KÖYLÜLERİMİZİN SEVENLERİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

YAŞAMAYI SEV, ÖLÜMÜ UNUTMA

YARATILANI SEV, YARATANI UNUTMA

MALI MÜLKÜ SEV, HESABINI UNUTMA

DÜNYA HAYATINI SEV, KABRİ UNUTMA

• efe

• Ziyaretçi
BAŞ SAĞLIĞI
« Yanıtla #1: 14 Eylül 2007 - 09:05 »
  • Yayınlama
  • Emine Teyzemize ALLAH 'tan rahmet,geriye kalanlara sabır diliyorum

• Dursun Ali Yazıcı
    • Aktif Visirli
    • *
    BAŞ SAĞLIĞI
    « Yanıtla #2: 14 Eylül 2007 - 09:47 »
  • Yayınlama
  • EMİNE YAZICI 'YA ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA VE SEVENLERİNE BAS SAĞLIĞI DİLİYORUM.
    Hafif acılar konuşabilir ama;derin acılar dilsizdir. tek dilsizliğimsin.

• Yaa Sabır...
    • Administrator
    • *
      • Gülen Köyü Web Sitesi
    • GSM: 0535 481 76 24
    BAŞ SAĞLIĞI
    « Yanıtla #3: 14 Eylül 2007 - 09:48 »
  • Yayınlama
  • ALLAH rahmet etsin geride kalanlara da ALLAH sabirlar ihsan eylesin.
    Biz Gerçek Bir Aileyiz, Laf Olsun Diye Burada Değiliz...

• Eyüp Güney (Hoca)
    • Aktif Visirli
    • *
      • eyupguney_61
    ALLAH(C.C.) rahmet  eylesin.Yeni duydum. Rahmetli eşi Yusuf  Bey'in bir  hastam  dolayısıyla  çok  yardıkmlarını görmüştüm. Her ikisine de  YÜCE RABBİM rahmetiyle  muamele  etsin. Geride kalanlara  sabr-ı cemil  diliyorum. Se3lam ve  muhabbetle.

• Aktif Visirli
    • *
    ALLAH rahmet etsin nur için de yatsın mekanı cennet olsun yakınalrına ALLAH sabırlar versin
    Özü DoğRu OLanın SözüDe DoĞRuDuR!

• kardelen
    • Aktif Visirli
    • *
    • fotto
    ALLAH c.c. gani gani rahmet eylesin.ailesinin basi sagolsun ve sabirlar versin Rabbim.

• Süper Moderatör
    • *
    Merhumeye Rabbim rahmet eylesin.Hakteala`tan,Geriye kalanlarina sabir,selamet ve bas sagligi dilerim
    "Dogruya dogru"

Bes vakit loslugunda saf saftik
    Da`vetin vardi dün ezanlarda...
    Seni ey ma`bedim utansinlar,
    Kapayanlar da acmayanlar da!

"Delikanlim isaret aldigin gün Atandan, yürüyeceksin Millet yürüyecek arkandan"

"Gögün lütfüyla askerlerimiz saglam, atlarimiz güclü oldular" / "Bende olmayani bende olanla degistirmek istiyorum" Teoman-oguz kagan-Mete Han-235-174  

"Atimin ayak bastigi her yer benim topragimdir, Atilla-445-453"

"Demir daglar delmis olan Bozkurt`lariz ki, Orhun`da var Kül Tigin`den kalma yazimiz" E.B.

"Yurt girince yad eline, Cikmaz mi bir Börtecine" Z.G.

"Size öyle bir Vatan aldim ki; ebediyen sizin olacaktir" Sultan AlpArslan-26 Agustos-1071 Malazgirt

"Türkiye`yi bir müttefik, Türk insanini da kardeslerimiz olarak görüyoruz-25-Mart-2016-Gabor Vona-JOBBIK"

"Ergenekon yurdun adi, Börtecine Kurdun adi, yüz sene dir durdun hadi, cik ey yüz bin mizragimiz"

"Kilicimizin gölgesi durdukca düsmanlar elbetteki bizden korkacaklardir" Kanuni Sultan Süleyman

“Ben ölünce bir elim tabutun dışında olsun!Halkım görsün ki Sultan Süleyman bile bu dünyadan eli boş gitmiştir"K.S.SÜLEYMAN-1520-1566

HACISERIFOGLU-
    MOLLAHÜSEYINOGLU-YGKYD-2000 Dernegi-Baskani-Servet isildar-Stuttgart-Deg. / Almanya

Facebook Yorumları

Twittear